Boekpresentatie Erik Dijkstra Staken op leven en dood
Boekpresentatie Erik Dijkstra Staken op leven en dood
Op woensdag 5 april vindt bij Boekhandel Broekhuis in Hengelo de boekpresentatie plaats van 'Staken op leven en dood' van Erik Dijkstra en Hans Morssinkhof. In april 2023 is het tachtig jaar geleden dat in Hengelo de April-meistakingen tegen de Duitse bezetter begonnen, om zich als een lopend vuurtje door heel Nederland te verspreiden. Auteurs Erik Dijkstra (1977) en Hans Morssinkhof (1959) zullen deze avond het boek presenteren.
Staken op leven en dood
In april 2023 is het tachtig jaar geleden dat in Hengelo de April-meistakingen tegen de Duitse bezetter begonnen, om zich als een lopend vuurtje door heel Nederland te verspreiden. Uiteindelijk deden een half miljoen mensen mee aan de staking, Daarmee is dit de grootste staking in Nederland ooit en de grootste in Europa tijdens de oorlog. In dit boek staat deze relatief onbekende geschiedenis opgetekend. Aangevuld met persoonlijke verhalen van nabestaanden, interviews met betrokkenen, unieke foto's en bijzonder archiefmateriaal.
Wanneer
- -
Locatie

Boekhandel Broekhuis
- Adres
- Onbekend, Onbekend
- hengelo@boekhandelbroekhuis.nl
- Website
- www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/evenementen/hengelo/boekpresentatie-staken-op-leven-en-dood-op-5-april-bij-broekhuis-hengelo