Vijvervrijdagen
- 20 juni - 18 jul 2025
- 20:00- 22:00
- Enschede
Op de vijvers van de Lasonderbleek, achter De Museumfabriek, in Roombeek kun je ook dit jaar weer volop genieten van muziek tijdens de vijvervrijdagen.
Op de vijvers van de Lasonderbleek, achter De Museumfabriek, in Roombeek kun je ook dit jaar weer volop genieten van muziek tijdens de vijvervrijdagen.
Vier vrijdagen lang kun je genieten van muzikale avonden. Dit jaarlijkse terugkerende evenement is geliefd onder Enschedeërs. Op de vlonder staat een podium, op het programma allerlei artiesten uit Enschede en omstreken. Soul, rock, pop en easy listening, alles komt voorbij én toegang is gratis.
Dit jaar geen vier, maar vijf avonden muziek! Speciaal voor Enschede700 is er op 18 juli een extra speciale avond met een gave lichtshow als afsluiter.
Programma Vijvervrijdagen Enschede 2025 (20:00 - 22:00)
- 20 juni - Bigfunshowband (Pop/soul/rock)
- 27 juni - High Way 61 (60/70/80/90 jaren muziek)
- 4 juli - DC Trademark (Dance Classics, funk, soul)
- 11 juli - Bandera Latina (Mediterrane/latin)
- 18 juli - 20:00 Wilma en Robert, Pauze: Al Hayat Dance Studio. Om 21:45 een afsluiting met lichtshow.





