navigatie overslaan

80 jaar vrijheid

Vrijheidsontbijt: Samen eten, samen in gesprek

  • 5 mei
  • 08:30- 11:30
  • gratis
  • Nijverdal

Begin Bevrijdingsdag met een gezamenlijk ontbijt. Samen eten verbindt en brengt mensen bij elkaar. Dit ontbijt wordt gratis aangeboden en wordt klaar gemaakt door Eet- & Werkcafé Kleurrijk. Iedereen van harte welkom!

Tijdens het ontbijt op Camp Nijverdal gaan we met elkaar in gesprek over het thema "Wat is Vrijheid?". Wat betekent vrijheid voor jou? Hoe ervaar je het en wat is hierin belangrijk? Maar vooral: hoe ervaart een ander vrijheid? Waar denkt hij of zij aan bij deze vraag? Wat heeft iemand meegemaakt rondom dit thema en hoe vrij zijn we eigenlijk?

In een open en laagdrempelige sfeer luisteren we naar elkaar, zonder te oordelen of te overtuigen. Gewoon samen in gesprek en samen eten, om elkaars perspectief te horen en te begrijpen.

Doe je mee?

Geef je hier op!

VOL=VOL

Meer informatie:

Wanneer

-

Prijzen

Deelnameprijs
gratis

Dit is een gratis evenement.

Op de kaart

Meer leuke evenementen