Stap binnen in de magie van de herfstsalon.
Herfstsalon | Sfeermakers in Galerie De Ruimte
- 7 sep 2025 - 12 jan 2026
- 11:00- 17:00
- Ootmarsum
Stap binnen in de magie van de herfstsalon…….
Je duwt de grote, stalen deur open en je stapt een fascinerende wereld binnen, een plek waar de kunst op een warme, sfeervolle manier verwelkomt.
Stap binnen in de magie van de herfstsalon…….
Je duwt de grote, stalen deur open en je stapt een fascinerende wereld binnen, een plek waar de kunst op een warme, sfeervolle manier verwelkomt.
Een Rijke Oogst en Verrassende Sfeermakers.
De ‘Herfstsalon’ is de kans om de rijke oogst van mijn recente atelierbezoeken te bewonderen. Het is een verzameling van diverse werken van 40 kunstenaars die je hart zullen raken en je verbeelding prikkelen.
Met de feestdagen in het verschiet, dacht ik ook na over iets extra’s om je huis te laten stralen. Het resultaat: de verrassende en speelse sfeerlampen met een luxe ’touch of vintage’, onder het label ‘Saba by Sylvia’. Deze exclusieve lampen brengen sfeer in elke ruimte en zijn een prachtige aanvulling op de kunst zelf!
Om de beleving compleet te maken, heb ik op 11&12 december (19:30-21:30) een vinoloog uitgenodigd die gespecialiseerd is in CHAMPAGNE! Want voor een mooi glas edele bubbels is er toch altijd wel een gelegenheid?↵
Hartelijks van Sigrid Bontenbal, galeriehouder
Wanneer
- elke dinsdag: - uur
- elke woensdag: - uur
- elke donderdag: - uur
- elke vrijdag: - uur
- elke zaterdag: - uur
- elke zondag: - uur
Prijzen
Gratis entree voor de expositie.
Ook de Champagne Degustatie is gratis maar wel alleen op aanmelding!





