Bed and Breakfast Holten
Je vindt bed and breakfast Holten in het centrum van Holten. Het pand is gebouwd in 1930 en verbouwd in 1950. Het is een voormalig bankgebouw. Alle unieke elementen zoals de grote geldkluis zijn nog in het gebouw te vinden.
Kluiskamer
De Kluiskamer is de meest luxe kamer van bed and breakfast Holten. De kamer is op de begane grond in het voormalig kantoor van de Boerenleenbank die er in de jaren 50 was gevestigd. Je zult veel van de authentieke elementen terugvinden, zoals de dag- en de nachtkluis, het schitterende plafond en de mooie grote ramen. De kleuren en de inrichting zijn fris en eigentijds met een knipoog naar vroeger.
De kamer ligt aan de voorzijde van het huis met uitzicht op het gezellige centrum van Holten. Je hebt een eigen wc op de begane grond en een riante badkamer in de voormalige nachtkluis! Daal de trap af naar beneden, waan jezelf bankdirecteur en geniet van deze niet-alledaagse bezienswaardigheden! De kamer is werkelijk van alle gemakken voorzien, zoals een luxe tweepersoons elektrische boxspring, een eigen koelkast, een thee-, koffie-, espresso- en cappuccinoapparaat, een grote tv met internetmogelijkheden, vrij gebruik van wifi, een uitgebreide zithoek en een eigen temperatuur- en klimaatregeling. De badkamer in de nachtkluis heeft o.a. een tweepersoonswhirlpool, een luxe wellness-douchecabine en een heerlijk zitje om nog even lekker na te genieten.
's Morgens wordt je verwend met een heerlijk ontbijt op de kamer op een door jezelf gekozen tijd. De kamer heeft een eigen ingang. Je bepaalt zelf wanneer je gaat genieten van de gezellige restaurants en cafés in het centrum van Holten.
De kamer is bedoeld voor twee personen, maar er kunnen bedden bijgeplaatst worden tot maximaal 4 personen. De boxspring is te splitsen in twee losse eenpersoonsbedden.
De Uutkiek
De Uutkiek is een studio behorende bij bed and breakfast Holten, deze ligt aan de achterzijde van het huis op de bovenverdieping van een bijgebouw en biedt uitzicht over de Holterberg en het kleinschalige station van Holten.
De studio heeft een woonkamer met keukenblok, een slaapkamer en een badkamer en is geschikt voor maximaal 2 personen.
De slaapkamer is voorzien van een luxe tweepersoons boxspring met daarbij voldoende kastruimte, in de badkamer vind je een toilet, een wastafel en een douche met wellness-kolom. De keuken is compleet met koelkast, magnetron, vaatwasser, koffieapparaat met verse bonen en een waterkoker. Uiteraard bevindt zich in de zithoek een moderne tv met Netflix en internet mogelijkheden, je kunt vrij gebruik maken van wifi.
Om tijdens je verblijf maximaal te kunnen genieten is er op het terras van de vlonder voor de studio een buitendouche geplaatst alsook een grote jacuzzi. De vlonder is aan de voorzijde voorzien van een 4 meter breed in hoogte verstelbaar scherm zodat je maximale privacy kunt creëren.
De studio heeft een eigen ingang. Je bepaalt zelf wanneer je gaat genieten van de gezellige restaurants en cafés in het centrum van Holten.