Grandcafé & Boetiekhotel de Verééniging

Kom genieten. Een plek waar je kunt borrelen, eten, feesten en slapen in een monumentaal, iconisch en karakteristiek pand.

Het boetiekhotel beschikt over 12 (familie)suites. Elke kamer beschikt over een uitgeruste kitchenette en een kingsize boxspring, een 1-persoons bedbank voor kinderen. Elke suite beschikt over een eigen balkon, badkamer met separaat een toilet en smart-tv geschikt voor Netflix en internet.

Het hotel is op steenworp afstand van het centraal station, snel bereikbaar vanaf de autosnelweg. Als je een suite hebt geboekt, dan beschik je over een eigen parkeerplaats. Afgesloten met een slagboom op eigen terrein.

Grandcafé
Schuif aan in het Grandcafé en geniet van de culinaire hoogstandjes. Van ontbijt, lunch tot een heerlijk diner. De Asado-grill heeft een speciaal plekje in de open keuken van het Grandcafé. Op de Argentijnse wijze waarop vlees, vis en groenten worden bereid. Of wat dacht je van een lekkere cocktail drinken met vrienden. In de zomer genieten je op het terras van de zon in het fraai aangelegde park.

Aankomst- en vertrekdatum

Aankomst- en vertrekdatum

Openingstijden

Lobby-café
Maandag t/m woensdag 11.30 - 22.30 uur
Donderdag 11.30 - 00.30 uur
Vrijdag en zaterdag 11.30 - 02.00 uur

Bistro
Maandag t/m zondag 11.30 - 21.30 uur (sluit keuken)


voorzieningen

Faciliteiten hotel
  • Familiekamers
Voorzieningen hotelkamer
  • Balkon
  • Koffie/Thee faciliteiten
  • Televisie

Tip je vrienden

facebook twitter