navigatie overslaan

Sportcentrum Vondersweijde

Het multifunctionele sportcentrum beschikt over een overzichtelijk zwembad, Binnen in ons pand is ook een fitness en een Pilates studio gevestigd. Tevens hebben we ook een gezellig sportcafé waar je heerlijk kunt genieten van een kopje koffie!

Sportcentrum Vondersweijde is een multifunctioneel centrum waar je meerdere sporten kunt beoefenen. Zwemmen, fitness en Pilates. Daarnaast is volleybalvereniging Pollux gevestigd in onze sporthal.

Oldenzaalse Zwem-&Poloclub maakt gebruik van het zwembad.

Zwembad

Binnen Sportcentrum Vondersweijde zijn tal van mogelijkheden om rustig en/of sportief te zwemmen. Er is een 25 meter wedstrijdbad met een watertemperatuur van ca. 28°C. Het vernieuwde recreatiebad heeft een watertemperatuur van 32°C wat het uitermate geschikt maakt voor alle vormen van recreatie en aquasporten.
Kijk voor het aanbod en tarieven op hun website

Sportschool

Vanaf 2025 is er binnen Vondersweijde ook weer een sportschool gevestigd. Fit in Twente is een private gym. Je kunt hier in alle rust trainen zonder drukte of wachttijden.
Zie de website voor meer informatie

Pilates

Vanaf 2025 hebben we nog een aanbieder binnen Vondersweijde. De Pilates Reform Studio.
Deze is gevestigd op de 1e etage. Hier kun je de kracht van Pilates ontdekken op de mat en ook op de Reformer. Er worden zowel privé als groepslessen aangeboden.
Zie de website voor meer informatie

Categorieën