Twents en te gek
3 Twentse food-hotspots volgens foodblogger Lianne van Focus on Foodies
Geschreven doorLianne
Lianne is altijd al gek op lekker eten geweest. Toen ze echter verschillende vage gezondheidsklachten kreeg, werd geconstateerd dat ze een allergie voor suiker en tarwe heeft. Zo makkelijk laat deze foodie zich echter niet uit het veld slaan. Ze bedenkt zelf lekkere recepten waarbij Lianne deze twee ingrediënten weglaat. De recepten deelt ze op haar blog Focus on Foodies.
Streekmarkt Twente in Delden
Ga lekker boodschappen doen voor een typisch Twents streekdiner bij de streekmarkt. Je vindt hier de mooiste verse producten en de standhouders vertellen met zoveel passie over hun producten.
Natuur
Trek zeker ook even de natuur in, die is in Twente overal. Maak een fiets-, wandeltocht, of een paardrijrit en adem de frisse lucht in. Dat is echt genieten en maakt hongerig.
Wakker worden tussen het hooi!
Wakker worden midden in de natuur. Ontbijten met verse eitjes van de boer. Je komt hier helemaal tot rust! Slapen in een hooiberg, hoe uniek is dat?
Meer verhalen uit Twente
Doe-tips
Pinksteren in Twente. Bekijk de 6 Twentse tips voor een fijn pinksterweekend.
Doe-tips
Dit zijn de 6 meest inspirerende kunstroutes en events in Twente.
Tukker top 5
De Tukker top 5 van Maartje Ellenkamp, trotse adviseur en ambassadeur.
Doe-tips
Plekken waar de zon het langst schijnt. 5 mini-belevingen op hoogte.